Про компанію

ООО «АЛЮР ПЛЮС» заснована у 2007р. Як компанія з виробництва торговельного обладнання і сьогодні є одним з провідних виробників стелажів для підприємств роздрібної та оптової торгівлі різних форматів, а також брендових стелажів для різних торгових марок.

Широкий вибір елементів дозволяє збирати стелажі пристінні, острівні, кутові, навісні, перфоровані, з можливістю вільного компонування, що дозволяє максимально ефективно використовувати торгові площі. Стелажі можуть комплектуватися сітчастими обмежувачами, фризами різної конфігурації з додатковим освітленням як підсвічування продукції, так світлової реклами торгових марок.

Також компанія виготовляє брендові стелажі за індивідуальними проектами, що дозволяє компаніям максимально просувати продукцію своїх торгових марок на ринки України, ближнього та далекого зарубіжжя.

Застосування сучасних технологій та обладнання з використанням лазерного різання металу та полімерних покриттів з широкою кольоровою гамою, з високою стійкістю кольору до ультрафіолетового випромінювання, що відповідають усім екологічним та гігієнічним вимогам дозволяє компанії досягати високої якості продукції.

Для максимальної відповідності вимогам ринку, що постійно змінюються, фахівці компанії постійно працюють над удосконаленням своєї продукції та розширенням її асортименту, а також над освоєнням нових видів продукції. Так останнім часом наше підприємство розпочало освоєння та випуск нового виду продукції, такої як шафи електричні, шафи для роздягалень та інших видів металоконструкцій.

Також компанія ООО «АЛЮР ПЛЮС» надає послуги:

  • нанесення полімерного покриття (фарбування) металевих виробів методом напилення в електростатичному полі;
  • по розкрою металу на лазерному розкрійному комплексі Trumpf TC L2503;
  • по розкрою металу на координатно-пробивному пресі TRUMPF TRUMATIC TC500R.

Ми раді з Вами співпрацювати і сподіваємося, що продукція нашої компанії максимально допоможе в реалізації Ваших проектів.